ANA SAYFA MAĞAZALAR BİZ KİMİZ HABERLER MAKBUL SİZİN

Biz Kimiz?

Değerlerimiz

MAKBUL için müşteri velinimettir. MAKBUL, müşterilerinin beklentilerine karşılık vermek için kaliteli ürünleri, en uygun fiyatla sunar. MAKBUL için her konuda yüzdeyüz müşteri memnuniyeti esastır.
MAKBUL, mükemmellikten vazgeçmeden operasyonun her safhasında sadeliği benimsemiştir. Az kural ve kısa talimat ilkesiyle uygulanacak tüm işleri basitleştirmiştir.
MAKBUL, kaliteli işin kaliteli çalışanlarla mümkün ve anlamlı olacağını bilir. Bundan dolayı MAKBUL için en önemli sermaye para değil insan kaynağıdır.
MAKBUL, sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara ve iş etiği kurallarına uygun davranır. Dürüstlüğe, ahlaka, açık iletişime, itibara, farklılıklara, hoşgörüye, dayanışmaya ve adaletli yönetime önem verir.
MAKBUL, bağlı olduğu topluma ve çevresine karşı duyarlıdır. Kendisini çevre, eğitim, spor, sanat, ekonomi gibi sosyal meselelerde sorumlu kabul eder.

Makbul Hakkında

Misyon

Ürünleri en uygun fiyat ve en iyi kaliteyle müşterilerine sunmak, geleneksel perakendeciliği modern usuller ile yapmak.

Vizyon

Kendi alanında Türkiye’de lider firma ve dünyada bölgesel aktör olmak.

Makbul Kalitesi

MAKBUL olarak hiçbir zaman fiyatı kaliteden bağımsız düşünmüyoruz. Ürünlerimizde en uygun fiyatı hedeflerken en yüksek kaliteyi sunuyoruz.

Kalite hususunda ‘‘ ürünlerimize ve müşterilerimize güveniyoruz, koşulsuz iade garantisi veriyoruz ’’ sloganımızla aslında ürünlerimize ne kadar güvendiğimizi vurguluyoruz.
Tedarik, sevk ve satış süreçlerinin herbirinde temkini ve denetimi elden bırakmıyoruz. Ürünlerin gıda güvenliği ve insan sağlığına esas olan MAKBUL bünyesindeki denetim departmanıyla her bir ürünün yasal zorunluluklara ve MAKBUL kriterlerine uygunluğunu test edip onayladıktan sonra satışa sunuyoruz.
Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır